Kuka

Frigorifer Gorenje NRK612ORAB

109.900 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

NoFrost Plus / Ngjyra: Xham i zi / Klasi i energjisë: A ++ / Konsumi vjetor i energjise : 234 KWh / Përmasat e produktit (Gj x L x Th): 60 × 185 × 64 cm / Kapaciteti i pjesës së freskisë: 222 L / Kapaciteti i ngrirësit : 85 L /

Shperndaj:

NoFrost Plus / Ngjyra: Xham i zi / Klasi i energjisë: A ++ / Konsumi vjetor i energjise : 234 KWh / Përmasat e produktit (Gj x L x Th): 60 × 185 × 64 cm / Kapaciteti i pjesës së freskisë: 222 L / Kapaciteti i ngrirësit : 85 L /

NoFrost Plus
Klasi A ++
Konsumi 234 KWh
60 × 185 × 64 cm
Zhurma 42 dB
Volumi 222 L + 85 L
CrispZone me kontroll të lagështisë
AdaptCool Sistem inteligjent memorizimi
Ndarja Cool'n'Fresh
XXL SpaceBox Sirtar
Përmasat e produktit (Gj x L x Th) 60 × 185 × 64 cm
Materiali i derës Metal, xham i bardhë
Hapja e derës E djathtë
Klasa e klimës SN, N, ST, T
1 kompresor
Kpaciteti i pjesës së freskisë 222 L
Kapaciteti i ngrirësit 85 L
Kapacititeti i ngrirjes 5 kg per 24h
Koha e ruajtjes kur ndërpritet korrenti elektrik 18 h
Tipi i ekranit Ekran LED
Alarm akustik për derë të hapur
Sinjal zanor e vizual për temperaturë të lartë në frigorifer sinjal i bardhë
Ngrirje e shpejtë
Ndriçim LED nga lart
5 rafte xhami
BottleMat Gomë për të mbajtur shishe
Ndarje për gjalpë dhe djathë MultiBox
2 rafte xhami
Niveli i zhurmave

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!