Kuka

Frigorifer Gorenje NRK6192AXL4

64.900 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

NoFrost Plus / Klasi A++ / 60 × 185 × 64 cm / Konsumi 240 KWh / Zhurma 42 dB / Volumi 203 L + 99L / Ngjyra : Inoks /

Shperndaj:

NoFrost Plus / Klasi A++ / 60 × 185 × 64 cm / Konsumi 240 KWh / Zhurma 42 dB / Volumi 203 L + 99L / Ngjyra : Inoks /

NoFrost Plus
Klasi A++
60 × 185 × 64 cm
Konsumi 240 KWh
Zhurma 42 dB
Volumi 203 L + 99L
Ngjyra Inoks
Klasi i energjisë A++
Konsumi vjetor i energjisë 240KWh
Përmasat e produktit (Gj x L x Th) 60 × 185 × 64 cm
Kapaciteti i pjesës së freskisë 203 L
Kapaciteti i ngrirësit 99 L
CrispZone me kontroll të lagështisë
AdaptCool Sistem inteligjent memorizimi
Çelsi për ftohje intensive
EcoMode Program kursimi të energjisë
Ndriçim LED nga lart
5 rafte xhami
BottleMat Gomë për të mbajtur shishe
Ndarje për gjalpë dhe djathë MultiBox
Ndarja Cool'n'Fresh
Sirtar XXL SpaceBox
Materiali i derës Derë metalike
Hapja e derës Hapja e derës nga të dyja anët
Klasa e klimës SN, N, ST, T
1 kompresor
Kapacititeti i ngrirjes 12 kg per 24h
Koha e ruajtjes kur ndërpritet korrenti elektrik 17 h
Tipi i ekranit Ekran LED
Alarm akustik për derë të hapur
Sinjal zanor e vizual për temperaturë të lartë në frigorifer sinjal i bardhë
2 rafte xhami

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!