Kuka

Frigorifer LG GBB566PZHMN

119.990 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

No Frost / Klasi A++ / Konsumi 292 KWh / 71 x 185 x 73 / Inverter /

Shperndaj:

No Frost / Klasi A++ / Konsumi 292 KWh / 71 x 185 x 73 / Inverter /

No Frost
Klasi A++
Konsumi 292KWh
71 x 185 x 73
Inverter
Volumi 329 L + 122 L
Klasa E Energjise A++
Sistem I Ftohjes Dual Fan(Ftohje E Pavarur E Dy Kompartimenteve)
Teknologjia Eco Thermo Sensor(Ftohje Optimale Dhe Kursim Energjie)
Kontroll I Vecante Per Ruajtjen E Lageshtires Se Perimeve Dhe Mishit
Kapaciteti Total 451 L
No Frost
Kontrolli Elektronik Me Prekje
Nr. I Kompresoreve 1
Permasat (L x Gj x Th) 185 X 71 X 73
Aksesore
Rafte Xhami
Zone E Fresket
Alarm
Kompresor Inverter
Niveli I Zhurmes 41 Db

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!