Kuka

Frigorifer Gorenje NRK6192SYBK

69.990 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

NoFrost Plus / Ngjyra : E Zezë / Klasi i energjisë: A+ / Konsumi vjetor i energjisë : 300 KWh / Përmasat e produktit (Gj x L x Th): 60 × 185 × 64 cm / Kapaciteti i pjesës së freskisë: 222 L / Kapaciteti i ngrirësit: 85 L /

Shperndaj:

NoFrost Plus / Ngjyra : E Zezë / Klasi i energjisë: A+ / Konsumi vjetor i energjisë : 300 KWh / Përmasat e produktit (Gj x L x Th): 60 × 185 × 64 cm / Kapaciteti i pjesës së freskisë: 222 L / Kapaciteti i ngrirësit: 85 L /

NoFrost Plus
Klasi A+
60 × 185 × 64 cm
Konsumi 242 KWh
Zhurma 38 dB
Volumi 204 L + 96 L
Ngjyra E Zezë
Klasi i energjisë A+
Konsumi vjetor i energjisë 300 KWh
Përmasat e produktit (Gj x L x Th) 60 × 185 × 64 cm
Kapaciteti i pjesës së freskisë 222 L
Kapaciteti i ngrirësit 85 L
CrispZone me kontroll të lagështisë
AdaptCool Sistem inteligjent memorizimi
Çelsi për ftohje intensive
EcoMode Program kursimi të energjisë
Ndriçim LED nga lart
5 rafte xhami
BottleMat Gomë për të mbajtur shishe
Ndarje për gjalpë dhe djathë MultiBox
Ndarja Cool'n'Fresh
Sirtar XXL SpaceBox
Materiali i derës Derë metalike
Hapja e derës Hapja e derës nga të dyja anët
Klasa e klimës SN, N, ST, T
1 kompresor
Kapacititeti i ngrirjes 5 kg per 24h
Koha e ruajtjes kur ndërpritet korrenti elektrik 18 h
Tipi i ekranit Ekran LED
Alarm akustik për derë të hapur
Sinjal zanor e vizual për temperaturë të lartë në frigorifer sinjal i bardhë
2

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!