Kuka

Frigorifer Hitachi R-BG410PRU6 (GS)

79.900 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

Klasi i energjise : A++ / No Frost / Teknologjia Nano Titanium(per heqjen e bakterieve dhe aromave) / Teknologjia Eco Thermo Sensor(ftohje optimale dhe kursim energjie) /

Shperndaj:

Klasi i energjise : A++ / No Frost / Teknologjia Nano Titanium(per heqjen e bakterieve dhe aromave) / Teknologjia Eco Thermo Sensor(ftohje optimale dhe kursim energjie) /

No Frost
Klasi A++
Konsumi 219 KWh
60 x 190 x 68
Inverter
Volumi 215 L + 115 L
Klasi i energjise A++
No Frost
Teknologjia Nano Titanium(per heqjen e bakterieve dhe aromave)
Teknologjia Eco Thermo Sensor(ftohje optimale dhe kursim energjie)
Kapaciteti total 320 l
Kontrolli Mekanik
Nr. I Kompresoreve 1
Permasat ( L x Gj x TH) 190 X 60 X 68
Rafte xhami
Zone e fresket
Alarm
Kompresor Inverter
Niveli I Zhurmes 43 dB
Hapesire me e madhe ne ngrirje

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!