Kuka

Frigorifer Samsung RT46K6200S9

105.000 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

No Frost / Klasi A+ / Konsumi 300 KWh / 70x 183 x 73 / Inverter / Volumi 342 L + 111 L /

Shperndaj:

No Frost / Klasi A+ / Konsumi 300 KWh / 70x 183 x 73 / Inverter / Volumi 342 L + 111 L /

No Frost
Klasi A+
Konsumi 300 KWh
70x 183 x 73
Inverter
Volumi 342 L + 111 L
Klasa E Energjise A+
Sistem I Ftohjes Dual Fan(Ftohje E Pavarur E Dy Kompartimenteve)
Teknologjia Eco Thermo Sensor(Ftohje Optimale Dhe Kursim Energjie)
Kontroll I Vecante Per Ruajtjen E Lageshtires Se Perimeve Dhe Mishit
Kapaciteti Total 453 L
No Frost
Kontrolli Elektronik Me Prekje
Nr. I Kompresoreve 1
Permasat (L x Gj x Th) 183 X 71 X 73
Aksesore
Rafte Xhami
Zone E Fresket
Alarm
Kompresor Inverter
Niveli I Zhurmes 41 Db

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!