Kuka

Frigorifer Gorenje NRK6191ES4

59.900 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

NoFrost Plus / Klasi A+ / 60 × 185 × 64 cm / Konsumi 299 KWh / Zhurma 38 dB / Volumi 203 L + 99 L/

Shperndaj:

NoFrost Plus / Klasi A+ / 60 × 185 × 64 cm / Konsumi 299 KWh / Zhurma 38 dB / Volumi 203 L + 99 L/

NoFrost Plus
Klasi A+
60 × 185 × 60 cm
Konsumi 299 KWh
Zhurma 38 dB
Volumi 203 L + 99 L
Ngjyra E bardhe
Klasi i energjisë A+
Konsumi vjetor i energjisë 299 KWh
Përmasat e produktit (Gj x L x Th) 60 × 185 × 60 cm
Kapaciteti i pjesës së freskisë 222 L
Kapaciteti i ngrirësit 85 L
CrispZone me kontroll të lagështisë
AdaptCool Sistem inteligjent memorizimi
Çelsi për ftohje intensive
EcoMode Program kursimi të energjisë
Ndriçim LED nga lart
5 rafte xhami
BottleMat Gomë për të mbajtur shishe
Ndarje për gjalpë dhe djathë MultiBox
Ndarja Cool'n'Fresh
Sirtar XXL SpaceBox
Materiali i derës Derë metalike
Hapja e derës Hapja e derës nga të dyja anët
Klasa e klimës SN, N, ST, T
1 kompresor
Kapaciteti i pjesës së freskisë 203 L
Kapaciteti i ngrirësit 99 L
Kapacititeti i ngrirjes 5 kg per 24h
Koha e ruajtjes kur ndërpritet korrenti elektrik 18 h
Tipi i ekranit Ekran LED
Alarm akustik për derë të hapur
Sinjal zanor e vizual për temperaturë

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!