Kuka

Frigorifer Samsung RS552NRUA1J

199.900 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

No Frost / Alarm i deres se hapur / Twin Cooling Plus / Multiple Flow / Vend i vecante per frutat dhe perimet /

Shperndaj:

No Frost / Alarm i deres se hapur / Twin Cooling Plus / Multiple Flow / Vend i vecante per frutat dhe perimet /

No Frost
Klasi A+
341 L Fresk
197 L Ngrirje
43 dB
91 x 178 x 70
Volumi 341 L + 197 L
Inverte
No Frost
Alarm i deres se hapur
Twin Cooling Plus
Multiple Flow
Vend i vecante per frutat dhe perimet
Numri i dyerve 2
Vend per nxjerrjen e akullit
Klasi i energjise A+
Konsumi vjetor i energjise 431 kWh
Niveli i zhrumes 43 dB
Kapaciteti total 538 L
Sistem ndriçimi me LED
Ngjyra E bardhe
Koha e ruajtjes te ftohtit 12 H
Numri i raftave te frigoriferit 5
Numri i raftave te dyerve 4
Numri i ndarjeve 4
Ndarje per kuti te madhe
Kapaciteti i ftohjes 12 KG
24H
Permasat e produktit (GJ x TH x L) 91.8*70*178.9 cm
Pesha 117 KG

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!