Kuka

Frigorifer LG GTF916PZPZD

139.900 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

NoFrost / Multi-Flow Air Cooling / Door Cooling / Smart Diagnosis / Ngririje e shpejt ( Sistem i ngrirjes direkte ) / Klasi i energjise : A++ /

Shperndaj:

NoFrost / Multi-Flow Air Cooling / Door Cooling / Smart Diagnosis / Ngririje e shpejt ( Sistem i ngrirjes direkte ) / Klasi i energjise : A++ /

No Frost
Klasi A++
Konsumi 330 KWh
86 x 185 x 66
Inverter
Volumi 418 L + 174 L
NoFrost
Multi-Flow Air Cooling
Door Cooling
Smart Diagnosis
Ngririje e shpejt ( Sistem i ngrirjes direkte )
Klasi i energjise A++
Kapaciteti total 630L
Ekran i jashtem Led
Çeles sigure per femijet
Wifi
Ngjyra Platinium
Syrtar 0 grad per ruajtjen e mishit dhe peshkut
Permasat e produktit (Gj x L x TH ) 86x184x73 cm
Pesha 90Kg

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!