Kuka

Fshese Gorenje VC1601BUWD

12.900 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

WET&DRY / Fuqia e motorit: 1,600 W / Fuqia terheqjes: 300 W / Per pastrim te that dhe te lagesht /

Shperndaj:

WET&DRY / Fuqia e motorit: 1,600 W / Fuqia terheqjes: 300 W / Per pastrim te that dhe te lagesht /

WET&DRY
Fuqia e motorit 1,600 W
Fuqia terheqjes 300 W
Per pastrim te that dhe te lagesht
Fshesë universale
Qarkullimi i ajrit 36 L
s
Kapaciteti i enes se pluhurit 10 L
Kapaciteti i thesit 5 L
Gjatësia e tubit 86 cm
Filtrim Hepa
Kontroll i vendndodhjes Kontrolli
Komandimi me buton
Hallkë për vendosjen e tubit
Numri i rotave 4
Ngjyra Kalter
Niveli i zhurmave (max.) 78 dB(A)re 1 pW
Fuqia e motorit 1,600 W
Përmasat e produktit (Gj x L x Th) 35 × 50 × 37 cm
Përmasat e paketimit të produktit (Gj x L x Th) 36 × 53 × 37 cm
Pesha neto 5.5 Kg
Pesha bruto e pajisjes 8.2 Kg
Fuqia 1,400 W

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!