Kuka

Frigorifer Gorenje R6191DW

59.900 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

Ngjyra: E bardhe / Klasi i energjisë: A + / Konsumi vjetor i energjisë : 146 KW / Përmasat e produktit (Gj x L x Th): 60 × 185 × 64 cm / Volumi i ngriresit : 368 L / Niveli i zhurmave (max.): 38 dB /

Shperndaj:

Ngjyra: E bardhe / Klasi i energjisë: A + / Konsumi vjetor i energjisë : 146 KW / Përmasat e produktit (Gj x L x Th): 60 × 185 × 64 cm / Volumi i ngriresit : 368 L / Niveli i zhurmave (max.): 38 dB /

Klasi A +
148 KWh
60 × 185 × 64 cm
38 dB
368 L
38 dB
Ngjyra E bardhe
Klasi i energjisë A +
Konsumi vjetor i energjisë 146 KW
Përmasat e produktit (Gj x L x Th) 60 × 185 × 64 cm
Volumi i ngriresit 368
Niveli i zhurmave (max.) 38 dB
Ndriçim LED nga lart
CrispZone me kontroll të lagështisë
Ndarja Cool'n'Fresh
7 rafte qelqi
Materiali i derës Derë metalike
Hapja e derës Hapja e derës nga të dyja anët
Klasa e klimës SN, N, ST, T
1 kompresor
Komandim mekanik
Sirtar i madh perimesh
Mbajtëse vezësh dhe akulli 1 x 7
Mbajtës shishe
Niveli i zhurmave (max.) 38 dB
Përmasat e paketimit të produktit (Gj x L x Th) 64 × 191 × 75 cm
Pesha neto 74.5 Kg
Pesha bruto e pajisjes 77.5 Kg
Fuqia 60 W
Siguresë 10 A

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!