Kuka

Frigorifer Gorenje OBRB159BL

119.900 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

Ngjyra: Blu / Klasi i energjisë: A + + +/ Konsumi vjetor i energjisë : 124 KWh / Përmasat e produktit (Gj x L x Th): 60 × 154 × 66.9 cm / Kapaciteti i pjesës së freskisë: 229 L / Kapaciteti i ngrirësit : 25 L /

Shperndaj:

Ngjyra: Blu / Klasi i energjisë: A + + +/ Konsumi vjetor i energjisë : 124 KWh / Përmasat e produktit (Gj x L x Th): 60 × 154 × 66.9 cm / Kapaciteti i pjesës së freskisë: 229 L / Kapaciteti i ngrirësit : 25 L /

Special Edition
Klasi A +++
Konsumi 124 KWh
60 × 154 × 67 cm
Zhurma 40 dB
Volumi 229 L + 25 L
Ngjyra Blu
Klasi i energjisë A + + +
Konsumi vjetor i energjisë 124 KWh
Përmasat e produktit (Gj x L x Th) 60 × 154 × 66.9 cm
Kapaciteti i pjesës së freskisë 229 L
Kapaciteti i ngrirësit 25 L
Kapaciteti gjithsej 254
CrispZone me kontroll të lagështisë
Ndarje për gjalpë dhe djathë MultiBox
Ndarja Cool'n'Fresh
Materiali i derës Derë plastike
Hapja e derës E djathtë
Klasa e klimës SN, N, ST, T
1 kompresor
Kapacititeti i ngrirjes 2 kg per 24h
Koha e ruajtjes kur ndërpritet korrenti elektrik 17 h
Komandim mekanik
4 ndarëse xhami
Mbajtës shishe
Niveli i zhurmave (max.) 40 dB(A)re 1 pW
Përmasat e paketimit të produktit (Gj x L x Th) 66 × 161 × 78.5 cm
Pesha neto 58.5 Kg
Pesha bruto e pajisjes 66 Kg
Fuqia 80 W
Siguresë 10 A

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!