Kuka

Frigorifer Gorenje NRK6192CLI

84.900 Lek

Disponueshmëria: Ne Gjendje

Pershkrimi

NoFrost Plus / Klasi A ++ / Konsumi 240 KWh / 60 × 185 × 60 cm / Zhurma 38 dB / Volumi 203 L + 99 L /

Shperndaj:

NoFrost Plus / Klasi A ++ / Konsumi 240 KWh / 60 × 185 × 60 cm / Zhurma 38 dB / Volumi 203 L + 99 L /

NoFrost Plus
Klasi A ++
Konsumi 240 KWh
60 × 185 × 60 cm
Zhurma 38 dB
Volumi 203 L + 99 L
Ngjyra Ngjyre Flidishi
Klasi i energjisë A ++
Konsumi vjetor i energjisë 240 KWh
Përmasat e produktit (Gj x L x Th) 60 × 185 × 60 cm
Kapaciteti i pjesës së freskisë 203 L
Kapaciteti i ngrirësit 99 L
Volumi gjithsej 302 L
CrispZone me kontroll të lagështisë
AdaptCool Sistem inteligjent memorizimi
Ndarja Cool'n'Fresh
Materiali i derës Derë metalike
Hapja e derës E djathtë
Klasa e klimës N, ST, T
1 kompresor
Kapacititeti i ngrirjes 5 kg per 24h
Koha e ruajtjes kur ndërpritet korrenti elektrik 18 h
Tipi i ekranit Ekran LED
Alarm akustik për derë të hapur
Sinjal zanor e vizual për temperaturë të lartë në frigorifer sinjal i bardhë
Ngrirje e shpejtë
Ndriçim LED nga lart
5 rafte xhami
Mbajtës shishe
Ndarje për gjalpë dhe djathë MultiBox
XXL SpaceBox Sirtar
2 rafte xhami
Niveli i zhurmave (max.) 42 dB(A)re 1 p

Transporti falas ne te gjithe shqiperine!